ua ru

Луганська ТЕС відновила роботу, - Москаль

Луганська ТЕС відновила роботу, - Москаль Джерело фото:twitter.com/Новое Время

Луганська теплоелектростанція, розташована в місті Щастя, запустила резервний енергоблок. Про це йдеться в повідомленні прес-служби глави Луганської обласної державної адміністрації Геннадія Москаля.

"Теплоелектростанція в Щастя відновила колишні потужності виробництва електроенергії, замість пошкодженого запущений в роботу другий енергоблок. Зараз йде поетапна подача струму в населені пункти", - йдеться в повідомленні.

Москаль пообіцяв, що протягом години контрольована Україною територія Луганської області буде зі світлом.

Нагадаємо, сьогодні в результаті артилерійського обстрілу бойовиків припинив роботу енергоблок теплоелектростанції в місті Щастя Луганської області. Частина Луганської області, підконтрольна Україні, була повністю знеструмлена. Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк доручив Міненерго невідкладно забезпечити відновлення енергопостачання в Луганській області. Енергетики вирішили запустити резервний енергоблок №9 на Луганській ТЕС, щоб забезпечити енергопостачання області.

Луганська ТЕС, яка постійно піддається обстрілу бойовиків, є єдиним джерело електрики для жителів півночі Луганської області.