ua ru

Через обстріл бойовиків зупинений енергоблок Луганської ТЕС, частина області знеструмлено, - Москаль

Через обстріл бойовиків зупинений енергоблок Луганської ТЕС, частина області знеструмлено, - Москаль

Бойовики обстріляли Луганську теплоелектростанцію в р. Щастя Луганської області, в результаті зупинили один енергоблок, частина області залишилася без електрики. Про це йдеться в повідомленні прес-служби голови Луганської обласної державної адміністрації Геннадія Москаля (на фото).

"Сьогодні близько полудня бойовики з боку Веселої Гори обстріляли з артилерії територію теплоелектростанції в р. Щастя. Є пряме попадання снаряда в трансформатор, в результаті чого зупинили один енергоблок з двох працюючих. Частина контрольованої Україною території Луганської області зараз знеструмлено", - йдеться в повідомленні.

Москаль запропонував військовому керівництву перемістити сили АТО з території ТЕС Щастя, щоб в майбутньому уникнути подібних ситуацій.

"Силовики повинні захищати ТЕС на підступах до станції, а не обладнати вогневі точки на дахах приміщень, які намагаються потрапити бойовики", - заявив він.

Зазначимо, це вже не перша аварійна зупинка теплоелектростанції з-за обстрілу. 26 листопада в результаті обстрілу бойовиками ТЕС Щастя виникла пожежа, через зупинку Луганської ТЕС частина жителів області залишилася без електрики.