ua en ru

Луганськ 32-й день без світла та води, продовжуються обстріли будинків, - мерія

Луганськ 32-й день відключений від енергопостачання, подачі води та зв'язку.

Луганськ 32-й день відключений від енергопостачання, подачі води та зв'язку. Про це повідомила прес-служба Луганської міської ради.

"Сьогодні, 3 вересня, рівно місяць з того моменту, як Луганськ був відключений від енергопостачання. Протягом цього періоду в місті відсутнє світло, вода, не працює зв'язок. Щодня в результаті постійних обстрілів в обласному центрі відбуваються нові руйнування житлових будинків і соціально значимих об'єктів", - йдеться в повідомленні прес-служби.

Наголошується, що згідно з повідомленнями місцевих жителів, минулої ночі обстрілу піддався місто Щастя, що відноситься до Жовтневого району Луганська.

"За їх інформацією, вранці 3 вересня в Щасті також були чутні звуки вибухів снарядів, зафіксовані руйнування житлових будинків та інших об'єктів міської інфраструктури", - йдеться в повідомленні.

Також повідомляється, що в обласному центрі бойові дії і обстріли не припиняються. За повідомленнями очевидців, постраждали будинки по вулицях: Очаківська, Ліньова, в кварталах Південний і Гайового, також є пошкодження житлових будівель у селищі Ювілейний та інших районах.

"У першій половині дня в Луганську їздять маршрутки, люди виходять з будинків, щоб придбати найнеобхідніші продукти харчування. Гострою залишається проблема відсутності в обласному центрі води, на нижніх поверхах будинків вона з'явилася і йде самопливом", - йдеться в повідомленні.

В місто як і раніше не постачають продукти харчування, медикаменти та паливо.

"У людей вичерпані готівкові грошові кошти, при цьому тривалий час не виплачуються зарплати, пенсії і соціальні виплати", - зазначають у мерії.