Лудогорец - Чорноморець: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи

Одеський "Чорноморець" не зміг виграти у Болгарії в грі проти "Лудогорца". На гол Кишада одесити відповіли точним ударом Гая.

7 листопада, 20:00
Софія, "Василь Левські"
Лудогорец - Чорноморець, 1:1
Гол:
Кишада, 47 - Гай, 64
Лудогорец: Стоянов, Барт, Мінєв, Моці, Кайсара, Александров, Ешпинью, Кишада, Златінскі, Марсельньо, Мисиджан
Чорноморець: Безотосний, Бергер, Фонтанелло, Мінейро, Кутас, Ковальчук, Гай, Бобко, Рієра, Джедже, Антонов

Фінальний свисток. Одеса не виграє, на жаль.

Лудогорец - Чорноморець: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи90+3 хв. Джедже грубо зіграв у ногу Мисиджана.

90 хв. Лудогорец абсолютно очікувано намагається заспокоїти гру. Навіть замість небезпечної подачі з флангу зі штрафного, болгари розігрують м'яч і намагаються тримати в ногах.

86 хв. Замість Марселиньо вийшов Берзяк, а в одеситів Антонова поміняв Деденко.

84 хв. Гра перемістилася на половину поля господарів поля. Чорноморець намагається вирвати перемогу. Але Лудогорец впевнено обороняється.

Лудогорец - Чорноморець: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи80 хв. Замість Кишада виходить Бургзорг

76 хв. Гравці обох команд підняли швидкості, але вся гра в основному проходить у центрі поля.

72 хв. Зменшили темп моряки. І з-через це гра заспокоїлася.

68 хв. Знову Гай пробив головою після подачі кутового, але м'яч пройшов над поперечиною.

66 хв. Ось це так! Джедже закинув м'яч у штрафну, Бобко б'є головою, але Стоянов фантастично реагує, добиває м'яч Антонов, але м'яч летить вище воріт!

Лудогорец - Чорноморець: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи64 хв. А забиває таки Чорноморець! Гай переправив м'яч головою подачу Бобко зі штрафного!

63 хв. Взагалі не схоже, що Чорноморцю треба відіграватися. Болгари впевнено ведуть гру, не даючи супернику підійти до своїх воріт.

Лудогорец - Чорноморець: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи59 хв. І вимушена заміна у Чорноморця. Мінейро не може продовжити гру і змінює його Матос.

Лудогорец - Чорноморець: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи57 хв. На полі з'явився ще один Стоянов. Пішов відпочивати Александров.

55 хв. Вдалося господарям відсунути гру від своїх воріт і тримати суперника на відстані. І навіть небезпеку створюють. Мисиджан бив після зміщення ліворуч - мимо воріт.

51 хв. Стрепенувся Чорноморець, але гол додав впевненості болгарам і ті спокійно відбиваються.

Лудогорец - Чорноморець: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи47 хв. Пропускає Чорноморець! Мисиджан прострілив зліва, прийняв м'яч Кишада і відправив м'яч над Безотосним.

Слідкуємо за другим таймом

Перерва

43 хв. Джедже мусив переправляти м'яч у ворота, але в падінні не дістав до подачі з лівого флангу.

А тим часом у Дніпропетровську Матеус вивів Дніпро вперед у матчі з Пасушем.

39 хв. Заспокоїлася гра. Володіє м'ячем Чорноморець, але діє без швидкостей. І відповідно, без небезпеки чужим воротам.

35 хв. Златінскі непогано бив здалеку, але м'яч пройшов поряд з лівою стійкою.

34 хв. Добре закидав м'яч Ковальчук в штрафну на Антонова, але Олексій заліз у положення поза грою.

30 хв. Добре зараз виглядає Чорноморець. Збільшили швидкість одесити, включили пресинг і насідають на оборону суперника.

26 хв. Фонтанелло підставляв голову під подачу з правого флангу. Шкода, що ніхто з гравців Чорноморця не зміг підставити ногу.

23 хв. Джедже скинув під удар Гаю у центр штрафного, але в Олексія не вийшов постріл лівою - вище воріт.

20 хв. Невеликий темп гри збився ще й великою кількістю дрібних фолів від гравців обох команд.

16 хв. Кілька подач в штрафну Лудогорца ні до чого не привели. Натомість, гра від воріт Безотосного відсунута.

12 хв. Безотосний виніс м'яч кулаками зі своєї штрафної, але зробив це прямо на ногу гравця суперника, але удар по порожніх воротах вийшов неточним.

10 хв. А ось і момент біля воріт Стоянова! Рієра подав у штрафну, де Антонов прийняв м'яч і пробив. До нещастя, повз.

9 хв. Поступово ініціатива переходить до гравців Лудогорца. А Чорноморець повільно відходить на свою половину поля.

5 хв. Перший небезпечний момент у матчі. Гравці болгар розіграли стінку біля штрафного майданчика одеситів і Мисиджан пробив мимо воріт.

3 хв. Досить спокійний початок гри. На правах господарів, Лудогорец формально більше атакує, але тільки формально.

Почався матч. Вперед, Одеса!

Практично порожній стадіон в столиці Болгарії. Не особливо цікаво софійській публіці разградські баталії у Лізі Європи.

Добрий вечір, друзі. РБК-Україна починає онлайн трансляцію матчу Ліги Європи "Лудогорец" - "Чорноморець".

Перед четвертим туром в відбірній групі В наступна ситуація:

1. Лудогорец - 3 перемоги - 9 очок
2. ПСВ - 1 перемога, 1 нічия, 1 поразка - 4 очки
3. Чорноморець - 1 перемога, 2 поразки - 3 очки
4. Динамо (Загреб) - 1 нічия, 2 поразки - 1 очко

До поєдинку третього туру "Лудогорец" і "Чорноморець" один з одним не перетиналися. Долю зустрічі вирішив Златан Христовски, який вразив ціль зі штрафного в кінцівці першого тайму. Для "Чорноморця" це був перший матч з клубом з Болгарії, а для "Лудогорця" - з суперником з України.

Українські клуби мають перевагу у зустрічах з болгарськими опонентами - 12 перемог, 5 нічиїх та 5 поразок. У 10 матчах на території Болгарії українці досягли таких результатів: 3 перемоги, 3 нічиї, 4 поразки.

"Лудогорец" не має наміру зменшувати обертів, тим більше що навіть нічия в домашній зустрічі з "Чорноморцем" гарантує болгарському клубу путівку в 1/16 фіналу.

Після перемоги в Одесі "Лудогорец" виграв три матчі, останній з яких був проти софійської "Славії", яку команда з Разград розгромила 4:0. "Чорноморець" в останньому турі чемпіонату України зіграв внічию з "Карпатами" 1:1.