ua ru

Лозовий підозрюється в ухиленні від сплати податків в розмірі 1,8 млн гривень, - Луценко

Лозовий підозрюється в ухиленні від сплати податків в розмірі 1,8 млн гривень, - Луценко Фото: Юрій Луценко (facebook.com/gp.gov.ua)

До ВР внесено подання про притягнення нардепа до кримінальної відповідальності

Народний депутат Андрій Лозовий (Радикальна партія Олега Ляшка) підозрюється в ухиленні від сплати податків в розмірі 1,8 млн гривень. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив генеральний прокурор України Юрій Луценко.

"Вніс подання до ВР про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності народного депутата А. Лозового, в діях якого вбачаються ознаки навмисного ухилення від сплати податків в розмірі 1,846 млн гривень", - написав він.

Вніс подання до ВР про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності народного депутата А. Лозового, в д...

Опубліковано Юрієм Луценком 21 червня 2017 р.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Генеральна прокуратура України направила до Верховної Ради України подання про зняття недоторканності з народного депутата Андрія Лозового.

Зазначимо, Національне антикорупційне бюро України проводить розслідування у кримінальних справах щодо народних депутатів Євгена Дейдея і Андрія Лозового. Ці справи розпочаті за результатами аналізу е-декларацій зазначених осіб, а також звернення громадських організацій.