ru ua

Ложкін перерахував фонду "Таблеточки" мільйон гривень

Ложкін перерахував фонду "Таблеточки" мільйон гривень Фото: Борис Ложкін

Ложкін приєднався до стратегічних партнерів фонду

Благодійний фонд Бориса Ложкіна пожертвував 1 мільйон гривень на розвиток фонду "Таблеточки". Про це на своїй сторінці в Facebook написала засновниця "Таблеточок" Ольга Кудіненко.

"Я вже дуже давно не вимірюю пожертвування грошима, а тільки наданою допомогою. І тому щаслива, що Борис Ложкін приєднався до наших стратегічних партнерів і допомагає нам захищати інтереси онкохворих дітей в Україні. Колись я спеціально їхала на захід під Києвом, щоб "зловити" там Бориса і переговорити з ним. Це спілкування тривало секунд 30, через 2 роки у нас вийшло поспілкуватися більше: 15 хвилин", - повідомила вона.

За словами Кудіненко, в 2017 році фонду "Таблеточки" вдалося купити ліки для 561 дитини з 15 областей України, відправити на лікування і обстеження за кордон 38 дітей, провести 19 донорських акцій, організувати безліч волонтерських занять.

"Все це було б неможливим, якщо б у фонді не працювала сильна команда професіоналів і не було б постійної підтримки з боку людей. За 6 років роботи фонду я знаю, як складно шукати співробітників і як важко перебувати в нашому інформаційному середовищі, постійно стикаючись з болем і травмами. Я дуже вдячна тим, хто розуміє це і підтримує фонд", - написала вона.

Ложкін перерахував фонду "Таблеточки" мільйон гривень