ua ru

ЛОДА підтвердила інформацію про підрив мосту між Луганськом і Станицею Луганською

Луганська обласна державна адміністрація підтвердила інформацію про підрив мосту через Сіверський Донець, який з'єднував Луганськ і Станицю Луганську. Про це повідомляє прес-служба голови ЛОДА Геннадія Москаля.

"Сьогодні близько обіду було підірвано міст через Сіверський Донець у Станиці Луганської - єдина транспортна переправа, через яку здійснювалося автомобільний рух з контрольованої Україною Станиці в окупований бойовиками Луганськ та у зворотному напрямку", - йдеться в повідомленні.

В ОДА зазначили, що міст знаходився під контролем бойовиків, які заклали вибухівку та підірвали його.

"Посередині мосту утворилася воронка, і хоча обвалу не сталося, проїзд для автобусів і вантажівок неможливий. Пішоходи перейти через міст зможуть, чи зможе проїхати легковий автомобіль, з'ясовується", - розповіли в обладміністрації.

Сам Москаль заявив, що мета підриву мосту незрозуміла. "Швидше за все, це викликано панічним страхом, що українські військові зможуть піти на терористів в контрнаступ", - зазначив він.

У зв'язку з підривом мосту та різкою інтенсифікацією бойових дій Москаль своїм розпорядженням закрив пункт пропуску "Широке - Станиця Луганська".