Лівія планує відновити експорт нафти

НовиниЕкономіка    14.09.2016 - 04:08
Фото: видобуток нафти потрібен Лівії для уникнення економічного колапсу
Фото: видобуток нафти потрібен Лівії для уникнення економічного колапсу
МЕА прогнозує перевищення пропозиції нафти над попитом до кінця I півріччя 2017 Нафта Brent торгується нижче 48 доларів за барель

Виробництво Національної нафтової компанії може бути підвищено до 600 тис. від близько 290 тис. барелів на день впродовж місяця

Національна нафтова корпорація (NOC) Лівії готова відновити експорт нафти з портів, захоплених в останні дні силами, лояльними до східного командира Хафтара. Про це повідомляє Reuters, посилаючись на заяву компанії.

Голова NOC Мустафа Саналла висловив надію на "новий етап співробітництва", і заявив, що виробництво може бути підвищено до 600 тис. барелів у добу від близько 290 тис. барелів на день впродовж місяця.

Як пише видання, будь-які подібні плани, ймовірно, зіштовхнуться з політичними, правовими і технічними перешкодами. Хафтар досі виступав проти уряду Організації Об'єднаних Націй, підтримуваного в Тріполі. Сполучені Штати і п'ять європейських держав засудили дії Хафтара на нафтових портах, заявивши, що вони будуть застосовувати резолюцію Ради Безпеки ООН проти незаконного експорту.

Тим часом Лівія відчайдушно потребує відродити видобуток нафти та її експорт, щоб запобігти економічному колапсу.

Нагадаємо, США нанесли авіаудари по позиціях ІДІЛ в Лівії.

Читайте в розділі

Прибуток компанії Samsung впав на 30% після відкликання Galaxy Note 7

НБУ підвищив курс золота до 325,01 тис. гривень за 10 унцій

Уряд просять не повертатися до дорогих акцизних марок

On Top