Ліверпуль - Рома: онлайн трансляція (рахунок 5:2)

Ліверпуль - Рома: онлайн трансляція (рахунок 5:2) Фото: "Ліверпуль" - "Рома" (twitter.com/ChampionsLeague)

РБК-Україна провів онлайн-трансляцію 1/2 фіналу Ліги чемпіонів

Ліверпуль - Рома. Онлайн-трансляція поєдинку розпочнеться на РБК-Україна о 21:45, а дивитися матч можна на телеканалі "Футбол 1". Англійський "Ліверпуль" прийме в рідних стінах італійську "Рому" в першому матчі 1/2 фіналу Ліги чемпіонів. На думку букмекерів, перевага на боці в даному поєдинку "мерсисайдців".

24 квітня 21:45
Ліверпуль, стадіон Енфілд

Стартові склади:

"Ліверпуль": Каріус, Александер-Арнольд, ван Дейк, Ловрен, Робертсон, Хендерсон, Мілнер, Окслейд-Чемберлен, Салах, Мане, Фірміно
Запасні: Міньоле, Клайн, Клаван, Морено, Вейналдум, Інгс, Соланкі

"Рома": Алісон, Флоренці, Манолас, Фасіо, Жуан Жезус, Коларов, Де Россі, Найнгголан, Строотман, Ундер, Джеко
Запасні: Скорупський, Бруно Перес, Пеллегріні, Гоналон, Перотті, Ель-Шаараві, Шик

Матч завершено 5:2

90 + 4 хв. Звучить фінальний свисток!

90 + 3 хв. Фірміно йде, Клаван з'являється на полі

90 хв. Чотири хвилини переграти командам.

88 хв. Фасіо нарвався на жовту картку, вирішивши поговорити з арбітром.

85 хв. Перотті, який вийшов на заміну, реалізує пенальті, точно пробивши у верхній кут. А ви думали, вже немає сенсу дивитися матч? Інтрига жива!

84 хв. Мілнер грає рукою в своїй штрафній. Суддя призначає пенальті.

80 хв. "Рома" не здається. Джеко виявляється один на один з Каріус і без перешкод сильно б'є в ближній кут.

75 хв. "Енфілд" оплесками проводжає з поля героя матчу. Інгс виходить замість Салаха.

74 хв. Ловрен отримує попередження за фол на Джеко.

73 хв. Хороший момент у "Роми". Шик забігає в штрафну і з ходу б'є головою у високому стрибку. Каріус встигає скластися і парирувати непростий м'яч.

69 хв. На "Енфілді" свято. П'ЯТЬ! ГОЛІВ!

67 хв. У команді "Рома" подвійна заміна. Замість Де Россі на полі з'являється Гоналон. Також йде Жуан йде, Перотті замість нього.

66 хв. "Рома" навіть не думає про те, щоб мінімізувати втрати.

64 хв. Мане ледь не оформляє дубль, але потрапляє в захисника.

61 хв. ЧЕТВЕРТИЙ ГОЛ! І знову Салах, який пасує на дальню штангу так, що промахнутися неможливо.

58 хв. Хендерсон ледь четвертий м'яч не забиває в ворота "Роми".

56 хв. Ось і третій. Салах отримує пас з оборони, добігає до штрафної і котить м'яч на Мане, який не схибив.

54 хв. Салах в момент передачі на Мане був у положенні поза грою.

46 хв. Другий тайм почався з заміни в складі гостей: Ундер йде, Шик з'являється на полі

45 + 2 хв. Завершився перший тайм.

45 хв. Салах забиває другий гол! Приголомшливо.

39 хв. Александер-Арнольд зачепив ногу Стротмана і отримує жовту картку.

- Партнери по команді вітають Салаха з голом, але сам єгиптянин стримано святкує його з поваги до свого колишнього клубу.

Фото twitter.com/lfc

36 хв. Шикарний гол лідера "Ліверпуля"! Салах лівої закручує м'яч у дальню "дев'ятку"!

30 хв. Господарі продовжують атакувати, і бразильському воротареві доводиться рятувати "Рому" після удару Салаха.

29 хв. Мане за хвилину створив два моменти. Спочатку форварду забракло влучності, щоб потрапити в дальню дев'ятку! Другий промах був вище воріт з штрафного після передачі Мілнера.

26 хв. Жуан Жезус прямою ногою влітає Мане в голеностоп опорної ноги і отримує жовту.

- Колишній гравець "Ман Сіті" Ейді Майк: "Фірмова ракета Коларова!"

18 хв. Каріус рятує ворота "Ліверпуля"!! Коларов заряджає з дальньої дистанції, і голкіпер кінчиками пальців переводить м'яч в поперечину. "Рома" була в сантиметрах від голу!

17 хв. Це удар для "Ліверпуля"! Вимушена заміна: Вейналдум виходить замість Окслейд-Чемберлена.

15 хв. Окслейд-Чемберлен пішов у жорсткий підкат проти Коларова і підвернув коліно. Півзахиснику потрібна заміна, він залишає поле за допомогою лікарів.

12 хв. Різкий початок зустрічі, але зараз гра стає більш-менш обережною.

8 хв. Другий сейв Аліссона, який ловить м'яч після дальнього удару Окслейд-Чемберлена.

3 хв. Швидка відповідь "Ліверпуля". Салах б'є з дальньої відстані - прямо у воротаря.

2 хв. Перший удар в матчі. Строотман б'є по воротах з-за меж штрафного, Каріус без праці ловить м'яч.

1 хв. Матч почався. Погнали!

- Гімн Ліги чемпіонів.

- На "Енфілді" звучить легендарний You'll Never Walk Alone.

Фото uefa.com

- Нарешті настав час півфіналів!

- Блискучий кубок сьогодні красується на стадіоні.

- "Енфілд" - місце для великих футбольних моментів!

- Одна з команд зробить ще один крок на шляху до Києва.

- Директор "Роми" Франческо Тотті: "Коли я чую назву "Ліверпуль", я думаю про повагу - це великий клуб, велика команда, чудова підтримка уболівальників і модель для наслідування. Після жеребкування я переглядав їхні матчі в Лізі чемпіонів і, думаю, для обох команд це буде непростий протистояння".

- Колишній гравець "Ліверпуля" Стівен Джеррард: "Вважаю, "Ліверпуль" в повній мірі довів, що його варто боятися. Думаю, на "Енфілді" вони відразу поставлять високий темп гри і спробують використовувати швидкість, щоб вивести "Рому" з зони комфорту".

- Ліверпуль вітає шанувальників римського клубу, які приїхали на матч півфіналу Ліги чемпіонів.

Команди вшосте зустрінуться в єврокубках, в яких вони вперше перетнулися в фіналі Кубка чемпіонів 1984 року. "Рома" раніше доходила до півфіналу лише одного разу - як раз в сезоні 1983/84, коли в серії пенальті у фіналі поступилася "Ліверпулю" на рідному "Олімпіко". "Ліверпуль" виступить на даній стадії в десятий раз і вперше з сезону 2007/08, коли "червоні" зазнали лише другої поразки в 1/2 фіналу.

Востаннє шляхи команд перетнулися на другому груповому етапі ЛЧ сезону 2001/02. Після нульової нічиєї в Римі "Ліверпуль" взяв верх на "Енфілді" з рахунком 2:0. Ця перемога вивела "мерсисайдців" у чвертьфінал, а "Рому" залишила за бортом плей-офф.

Зараз "Мерсисайдці" набрали серйозні переможні оберти. Команда Юргена Клоппа перемогла в п'яти останніх матчах з шести. Але статистика між цими двома суперниками свідчить не на користь англійців. Команди регулярно, починаючи з 2012 року, раз на два роки, зустрічалися в товариських зустрічах, і перемагали кожен раз римляни.