Ліверпуль - Манчестер Сіті: онлайн трансляція (рахунок 3:0)

Ліверпуль - Манчестер Сіті: онлайн трансляція (рахунок 3:0) Фото: "Ліверпуль" - "Манчестер Сіті" (twitter.com/lfc)

РБК-Україна провів онлайн-трансляцію 1/4 фіналу Ліги чемпіонів

Ліверпуль - Манчестер Сіті. Онлайн-трансляція поєдинку розпочнеться на РБК-Україна о 21:45, а дивитися матч можна на телеканалі "Футбол 1". "Ліверпуль" прийме "Манчестер Сіті" в першому матчі 1/4 фіналу Ліги чемпіонів. На думку букмекерів, фаворитом у цьому матчі є команда Гвардіоли.

4 квітня 21:45
Ліверпуль, стадіон "Енфілд"

Стартові склади:

"Ліверпуль": Каріус, ван Дейк, Ловрен, Робертсон, Александер-Арнольд, Мілнер, Хендерсон, Окслейд-Чемберлен, Мане, Салах, Фірміно

"Манчестер Сіті": Едерсон, Уолкер, Отаменді, Лапорт, Компані, Гюндоган, де Брейне, Зане, Д. Сільва, Фернандіньо, Габріел Жезус

Матч завершено 3:0

90 + 3 хв. Усе! Пролунав фінальний свисток арбітра.

90 + 2 хв. Стерлінг заробив "гірчичник" за зрив атаки.

90 + 2 хв. You'll Never Walk Alone на "Енфілді".

90 хв. Три хвилини залишилося грати командам.

88 хв. "Ліверпуль" дуже глибоко і щільно захищається, а "Сіті" ніяк не може зламати цю оборону.

86 хв. Хендерсон отримує жовту картку.

85 хв. Морено виходить замість Окслейд-Чемберлена.

83 хв. "Сіті" як і раніше не вдається знайти шляхи до воріт "Ліверпуля".

80 хв. де Брейне отримує попередження.

76 хв. Жезус отримує "гірчичник" за суперечки з арбітром.

75 хв. Гості атакують переважно лівим флангом.

71 хв. Фірміно з поля, Соланкі вийшов на заміну.

64 хв. Прекрасний моммент у "Сіті": Сані отримує м'яч в штрафний і віддає передачу на набігаючого партнера, але Ловрен робить найважливіший перехоплення.

62 хв. "Ліверпуль" повністю віддав ініціативу. "Сіті" почав діяти гостріше, але цього все ще мало, щоб виправити ситуацію.

57 хв. Тепер заміна у "Манчестер Сіті" - Стерлінг замість Гюндогана.

54 хв. У Салаха, схоже, проблеми з пахом і він залишає поле, єгиптянина замінив Вейналдум.

50 хв. "Сіті" намагається розхитати оборону "Ліверпуля", але господарі обороняються дуже впевнено.

46 хв. Почалася друга половина гри.

45 + 3 хв. Завершився перший тайм.

45 + 3 хв. Отаменді отримує жовту картку

45 + 1 хв. Затяжна атака "Сіті" завершується ударом Отаменді через меж штрафного.

45 хв. Арбітр додав дві хвилини до основного часу.

41 хв. Фірміно завдає непоганий удар, але м'яч йде вище воріт.

38 хв. "Ліверпуль" виглядає дуже впевненим і розкутим, тоді як гравці "Сіті" зовсім не схожі на самих себе.

36 хв. Відсоток володіння м'ячем - 52 на 48 на користь "Сіті".

31 хв. "Ліверпуть" просто знищує "Сіті"! Просто неймовірно! Мане з лінії воротарського головою забиває м'яч у сітку воріт після подачі Салаха.

28 хв. "Сіті" ніяк не може прийти в себе і знайти свою гру. "Ліверпуль" не дозволяє суперникам спробувати переламати хід гри.

26 хв. "Мерсісайдці" продовжують контролювати хід матчу. М'яч у "Ман Сіті" взагалі не тримається.

21 хв. Все в червоних кольорах! Окслейд-Чемберлен забиває гол з-за меж штрафного! Це випробування на характер для "Ман Сіті"!

16 хв. Зане намагався вирізати передачу на Сілву від кута штрафного, але захисники не дали йому дістатися до м'яча.

12 хв. ГОЛ! Салах відкриває рахунок у поєдинку! "Ліверпуль" ловить гостей на контратаці після кутового біля своїх воріт.

10 хв. "Сіті" багато володіє м'ячем, "Ліверпуль" шукає шанс для контратаки.

4 хв. Поки що рівна гра без моментів.

3 хв. "Сіті" пресингує суперника на чужій половині поля.

1 хв. Пролунав стартовий свисток. "Ліверпуль" на правах господаря понісся вперед.

- "Енфілд" до матчу готовий.

- У Ліверпулі дощ стіною, проте до вечора, якщо вірити синоптикам, має прояснитися.

Фото uefa.com

"Ліверпуль" і "Ман Сіті" чудово знають один одного по національним турнірам, але тепер їм належить вперше зустрітися єврокубках - в чвертьфіналі Ліги чемпіонів. На внутрішній арені вони зіграли між собою 178 разів. В активі "Ліверпуля" 87 перемог, на рахунку "Сіті" - 45. Внічию завершилися 46 поєдинків.

"Ліверпуль" має багатий досвід матчів з англійськими клубами в єврокубках, проте це всього лише перший вихід червоних в чвертьфінал Ліги чемпіонів за дев'ять років. "Сіті" дістався до цієї стадії взагалі всього вдруге в історії.

У нинішньому сезоні чемпіонату Англії суперники зіграли вже два рази. І якщо восени на полі "Манчестер Сіті" все закінчилося після видалення Садіо Мане (5:0), то взимку глядачі побачили справжній футбол (4:3). Чотири голи від "Ліверпуля" і майже камбек від "Манчестер Сіті". Купа моментів, помилки з усіх боків і дуже класні голи.

"Ліверпуль" і "Манчестер Сіті" - одні з найбільш результативних команд Європи. Матч буде дуже видовищний і цікавий!