Литвин впевнений, що Лутковська була обрана омбудсменом без порушення законодавства

Четвер 26 квітня 2012 11:56

Голова Верховної Ради України (ВР) Володимир Литвин впевнений, що Валерія Лутковська без будь-яких порушень законодавства була обрана омбудсменом. Про це він заявив в ході брифінгу у ВР, передає кореспондент РБК-Україна.

"Я офіційно заявляю, що ніяких порушень під час обрання (Валерії Лутковської уповноваженим ВР з прав людини) не було. 16 членів Лічильної комісії ВР підписали відповідні протоколи. І тільки один -особливою думкою", - заявив Литвин.

Литвин вважає, що політичні заяви опозиції і вимоги визнати обрання омбудсмена незаконно не дієвими:"це марення ... з політичної точки зору, я це розумію, юридично рішення було прийнято бездоганно".

Відзначимо, в той же час опозиція внесла до ВР проект постанови про визнання недійсними виборів Лутковської. Так, на думку опозиційних депутатів результати голосування не можна визнати дійсними, через те, що бюлетені для голосування Були відксерокопіювати і на них не стояло підпису глави Рахункового комісії ВР.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся