У Литві визнали будівництво "Північного потоку-2" загрозою енергобезпеки ЄС

Четвер 26 квітня 2018 17:58
У Литві визнали будівництво "Північного потоку-2" загрозою енергобезпеки ЄС
Ілюстративне фото: прапори Литви та України (henmin.lrv.lt)

Міністри енергетики Литви і України підписали заяву про загрози, що виникають через "Північний потік-2"

Міністр енергетики Литви Жигімантас Вайчюнас і міністр енергетики України Ігор Насалик підписали спільну заяву про загрози, які виникають через проект будівництва трубопроводу "Північний потік-2". Про це повідомляє прес-служба міністерства енергетики Литви.

"Міністр енергетики Литви Жигімантас Вайчюнас і міністр енергетики України Ігор Насалик підписали спільну заяву про загрози, які виникають через газопровід "Північний потік-2", який збираються прокласти по дну Балтійського моря. Цей документ висловлює тверду підтримку основним цілям Енергетичного союзу - посилення енергобезпеки та диверсифікація джерел енергії", - сказано в повідомленні.

За словами литовського міністра, "Північний потік-2" передбачає посилення впливу Росії на енергетику Європейського союзу.

"Литва і Україна відчули на собі, що значить енергетична залежність і яка її ціна для держави та споживачів. Газопровід "Північний потік-2" створює загрозу не тільки основним прагненням Енергетичного союзу, але й несе загрозу солідарності всіх держав - членів ЄС", - підкреслив Вайчюнас.

Нагадаємо, як повідомлялося раніше, у Вільнюсі керівники парламентів Польщі, Литви і Латвії підписали лист щодо загроз, які несе газопровід "Північний потік - 2".

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся