ru ua

Лідери опозиції просять Конгрес США ввести персональні санкції проти Президента України

Лідери опозиції звернулися до конгресу США вести персональні санкції проти Віктора Януковича і його соратників. Про це сьогодні, виступаючи на Майдані ввечері, заявив Арсеній Яценюк, передає кореспондент РБК-Україна.

"Сьогодні ми втрьох звернулися до Конгресу США, Сенату США, через заступника держсекратеріату США, яка була тут на Майдані і передала лист на ім'я Президента США Барака Обами про те, що український народ бореться за свою демократію і ми звертаємося до американської адміністрації, як і до всього світу підртримати реальними кроками нашу боротьбу, наші права і вести санкції проти тих, хто бореться з власним народом, а це режим цього Президента", - зазначив Яценюк.

Він також додав, що від сьогоднішнього дня на порядку денному серед інших акцій Майдану буде введено пікетування Межигір'я. Крім того, в упонедельник відбудеться пікетування Київського апеляційного суду, де будуть розглядатися справи 6 активістів, яких затримали. Також був затриманий активіст дорожнього контролю Андрія Дзинзю. Сьогодні ввечері буде пікетування Управління по боротьбі з організованою злочинністю за адресою Антоновича, 114.

У своєму виступі Тягнибок повідомив, що завтра починається штурм київських органів місцевого самоврядування.

" Ми починаємо з завтрашнього дня процедуру формування незалежної влади в Києві, київського місцевого самоврядування", - зазначив Тягнибок.