ru ua

Лідери європейських країн підтвердили участь у Міжнародній конференції по Україні 28 квітня

Лідери європейських країн підтвердили участь у Міжнародній конференції по Україні 28 квітня Міністр економічного розвитку і торгівлі Айварас Абромавічус

Лідери європейських країн підтвердили свою участь у Міжнародній конференції в підтримку України 28 квітня в Києві. Про це на брифінгу заявив міністр економічного розвитку і торгівлі Айварас Абромавічус, передає кореспондент РБК-Україна.

"У міжнародних партнерів буде унікальний шанс поспілкуватися зі всіма з нашої влади, тому що з нашої сторони участь буде на найвищому рівні, це, звичайно, і Президент, і прем'єр-міністр, спікер парламенту, міністри. Участь міжнародних партнерів на найвищому рівні підтвердить солідарність з нами в цей нелегкий час і підтримку реформ у країні. Ми вже отримуємо підтвердження від самих високопоставлених наших партнерів з європейських країн, інших країн",- заявив Абромавічус.

Разом з тим, Абромавічус не уточнив, хто з європейських політиків вже підтвердив свою участь.

Також, за словами міністра, у конференції візьмуть участь представники ЄБРР, Світового банку, МВФ та інших міжнародних фінансових інститутів. Абромавічус зазначив, що у конференції візьмуть участь близько 400 учасників. Делегації запрошуються в форматі 1+3 (глава держави й уряду плюс профільні міністри).

В ході конференції, як повідомив Абромавічус, будуть підняті питання відновлення регіонів, які постраждали від конфлікту, бізнес-клімату, аграрної політики та реформ, а також реформи енергетичного сектору.

"Ми не плануємо отримати під конференцію додаткові гроші", - зазначив міністр.

Нагадаємо, канцлер Німеччина Ангела Меркель підтримала проведення бізнес-саміту по Україні в липні.