LG Electronics оголосила про придбання водоочисної компанії Daewoo ENTEC

НовиниЕкономіка    28.08.2011 - 14:51

LG Electronics, один з найбільших у світі розробників і виробників побутової техніки і електроніки, оголосила про придбання Daewoo ENTEC, провідної південнокорейської водоочисної компанії, передає Associated Press. Фінансові деталі поки не розголошуються, але відомо, що пропозиції потенційних покупців варіювалися від 265 млн дол. до 441 млн дол.
Як повідомляється в прес-релізі LG, придбання Daewoo ENTEC перегукується з планами LG Electronics створити спільне підприємство з очищення води з японською Hitachi Plant Technologies, що займається розробкою рішень у сфері інфраструктури.
"До 2020 р. ми плануємо вийти на лідируючі позиції на світовому ринку очищення води, тому ми відкриті для нових об'єднань з компаніями в цій галузі", - заявив генеральний директор LG Юнг Ха Лі. За його словами, придбання Daewoo ENTEC допоможе LG вийти на якісно новий рівень у сфері інженерних рішень на водоочисному ринку.
За оцінками експертів, загальний прибуток компаній на світовому ринку водоочисних систем в цьому році склав 430 млрд дол.

On Top