LG Electronics оголосила про відставку виконавчого директора

Один з найбільших південнокорейських виробників електроніки LG Electronics Inc. повідомив сьогодні про відставку виконавчого директора компанії Нема Яанга, повідомляє РБК. Ініціатива покинути посаду виходила від самого Н.Яанга, який повідомив про свій намір на засіданні ради директорів, що відбулося сьогодні. Формально він залишатиметься на колишньому посаді до березня 2011 р., коли повинні відбутися збори акціонерів. На ньому новим виконавчим директором компанії буде офіційно проголошений Ку Бу-Джун, передає Associated Press з посиланням на опубліковане сьогодні повідомлення компанії.
Причиною для даної перестановки стали несприятливі фінансові результати, продемонстровані компанією за підсумками II кварталу 2010 р.
Як повідомляється, 59-річний Ку Бу-Джун є молодшим братом голови компанії Ку Бу-Муна, тобто належить до династії засновників компанії. До цього він займав провідні посади в різних підрозділах LG. В даний момент він займає посади віце-президента компанії.
LG Electronics - провідний підрозділ LG Group, 62-річний Н.Яанг вважався за другу по значущості людину в компанії після виконавчого директора групи Ку Бу-муна. Він займав свій пост впродовж чотирьох років.
Згідно представленому 28 липня 2010 р. звіту, чистий прибуток LG Electronics в II кварталі 2010 р. знизилася на 30% і склала 856 млрд он (723 млн дол.). Обсяг продажів компанії за звітний період знизився на 0,6% і склав 14,4 трлн вон (12,16 млрд дол.). Операційний прибуток компанії склав 126 млрд вон (106 млн дол.), що в 9,8 разу нижче за аналогічний показник у розмірі 1,244 трлн вон, зафіксованого за підсумками II кварталу 2009 р.
LG Electronics є другим за величиною в світі виробником рідкокристалічних дисплеїв, які широко використовуються при виробництві плоскоекраних телевізорів і інших подібних продуктів.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся