Лестер - Манчестер Юнайтед: онлайн-трансляція

Лестер - Манчестер Юнайтед: онлайн-трансляція Фото: Лестер - Манчестер Юнайтед, онлайн-трансляція

РБК-Україна проведе онлайн-трансляцію поєдинку

Лестер - Манчестер Юнайтед - Онлайн-трансляція матчу "Лестер" - "Манчестер Юнайтед" розпочнеться на РБК-Україна в 17:30, а дивитися поєдинок можна дивитися на каналі "Футбол 2". Команда Моурінью приїхала в гості до чинного чемпіона Англії.

5 лютого, 18:00
Лестер, "Кінг Пауер"
Склади команд:
Лестер
: Шмейхель, Сімпсон, Морган, Хут, Фукс, Марез, Дринкуотер, Ндиди, Муса, Варді, Окадзакі
Манчестер Юнайтед: Де Хеа, Валенсія, Байї, Смоллінг, Рохо, Еррера, Погба, Мата, Мхітарян, Рэшфорд, Ібрагімович

Лестер - Манчестер Юнайтед, 0:3
Гол: Мхитарян, 42, Ібрагімович, 44, Мата, 49

Кінець матчу

84 хв. Янг виходить замість Рашфорда.

77 хв. Замість Мати виходить Феллаїні.

67 хв. Мало цікавого зараз на полі. Лестер не дуже може щось створити, а МЮ - не дуже хоче.

55 хв. Погба збиває Ндиди поруч зі своєї штрафної - жовта картка.

49 хв. ГОЛ! Мхітарян шикарним пасом розрізав оборону і вивів Мату один на один, а той не схибив!

46 хв. В Лестера замість Муси і Оказакі вийшли Кінг і Грей. А у МЮ Блінд поміняв Рохо.

Перерва

44 хв. Ібрагімович з центру переводить м'яч у ворота після прострілу від Валенсії.

42 хв. ГОЛ! Мхітарян зумів утекти від захисників по центру і пробиває Шмайхеля!

34 хв. Рашфорд отримав м'яч від Погба, обробив і пробив з штрафного - Шмайхель відбиває!

28 хв. Мата грубо збиває Варді - жовта картка.

22 хв. Байї вибиває м'яч з-під ніг Муси в своїй штрафній.

12 хв. Поступово МЮ перехоплює ініціативу. Лестер відходить назад.

6 хв. Рохо пробив з лінії штрафного прямо в руки Шмайхеля.

Почався матч

Невпевнена гра "Манчестер Юнайтед" в останніх матчах вибила їх із зони Ліги Чемпіонів. Для повернення в боротьбу за високі місця підопічним Моурінью потрібно повертатися до перемог. Маючи таких гравців у складі, це можна зробити цілком швидко.

Перемоги потрібні і "Лестеру". Але команда, яка бореться за виживання, не виглядає фаворитом у грі з шостою командою країни. При цьому, достатньо мотивованою. Так що, варто очікувати завзяту боротьбу з обох сторін.

alt

Захисник "Манчестер Юнайтед" Кріс Смоллінг:

"Місце, яке "Лестер" займає в АПЛ, відверто дивує. Багато людей скаже вам те ж саме. Так, вони розуміли, що не зможуть захистити титул, однак 16-я позиція – це занадто. Я думав, що "Лестер" буде вище в таблиці, набагато вище. Але я не думаю, що ми можемо забути про якості, які дозволили "лисицям" виграти чемпіонат. Треба зберігати холоднокровність і бути дуже обережними"