Лещенко програв суд про отримання грошей за дискредитацію Мартиненко

Фото: Микола Мартиненко
Фото: Микола Мартиненко

Нардеп Сергій Лещенко програв суд колишньому депутату Миколі Мартиненку, однак маніпулятивно намагається трактувати це на свою користь. Про це повідомила прес-служба Мартиненка, яка оприлюднила рішення суду.

"Насправді Шевченківський райсуд Києва відмовив Лещенко у спростуванні інформації Миколи Мартиненка про те, що Лещенко щомісяця отримує від російського олігарха 67 тисяч доларів і великі бонуси за дискредитаційну кампанію проти Мартиненка. Сергій Лещенко подав позов до Миколи Мартиненка, вимагаючи спростування інформації про отримання грошей. А після програшу в суді маніпулятивно продовжує називати чорне білим ", - заявила прес-служба колишнього депутата.

"Я не відмовлявся від своїх слів, як стверджує Лещенко. Юридично - це моє оціночне судження, яке я можу тільки повторити. Пан Лещенко дійсно є дуже дорогим для своїх хазяїв-олігархів. Для всіх очевидно, що він отримує гроші за свої "викриття", причому я назвав конкретну суму за роботу проти мене", - цитує прес-служба Миколи Мартиненка.

"Стає зрозумілим джерело походження сотень тисяч доларів на супер-квартиру цього депутата. І це зовсім не мамина тумбочка. Очевидно, після виконання нею політичних замовлень вистачить і на ремонт, і на все, що він забажає", - вважає екс-нардеп.

Як повідомляє прес-служба, Мартиненко зазначив, що Лещенко подав позов і на ЗМІ. "Він хотів засудити інформаційний телеканал, який в прямому ефірі дав мої слова про отримання Лещенко грошей за" чорний піар "проти мене. Ось така "свобода слова" від колишнього "чесного журналіста", який в різних ефірах тиражує фейки гігабайтами".

"Брехня і маніпуляції давно вже стали фірмовим стилем Лещенко. Так, він розповідав, як олігарх купив цілий комітет парламенту - і це навіть спростувало НАБУ. То він в російському "Сбербанку" не був, був, але лише п'ять хвилин. То - набагато більше, але платив копійчані податки, а не отримував мільйони гривень на купівлю квартири. Ну, а виправдання Лещенко з приводу походження цих мільйонів було смішно слухати всім. Врешті-решт пан Лещенко отримав від колег-депутатів горде звання "балабол", - сказав Микола Мартиненко.

Лещенко програв суд про отримання грошей за дискредитацію Мартиненко

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся