Лебедєв скасував рішення про розподіл квартир у Києві службовцям Генштабу ВС

Міністр оборони України Павло Лебедєв скасував рішення щодо розподілу квартир в Києві посадовим особам Генерального штабу Збройних Сил України. Про це повідомляє прес-служба Міноборони.

За результатами службового розслідування, проведеного стосовно отримання посадовими особами Генштабу службового житла в Києві Лебедєвим прийнято ряд рішень.

"Враховуючи підтверджені факти допущених порушень при розподілі квартир, і висновки комісії, яка проводила службове розслідування, скасовано рішення про надання жилої площі адмірала Кабаненку І.В. та старшому лейтенанту Барабашук О.В.", - йдеться в повідомленні міністерства.

Крім того, раніше затверджені рішення про оголошення складу житлової комісії гарнізону Києва від 16 травня 2013 р. № 7 скасовані як такі, що видані з перевищенням повноважень і не відповідають вимогам наказів Міноборони.

"З метою недопущення в майбутньому подібних випадків, начальнику Генерального штабу - Головнокомандувачу Збройних Сил України генерал-полковнику Замані В.М. та начальнику Головного квартирно-експлуатаційного управління збройних сил України Грузинської Я.О. доручено впорядкувати та зробити більш прозорим для громадськості: ведення квартирного обліку у військових частинах, гарнізонах та квартирно-експлуатаційних органах; ведення облікових справ військовослужбовців і осіб, звільнених з військової служби в запас або у відставку та членів їх сімей; порядок обліку житлової площі, яка надходить до гарнізонів для розподілу серед військовослужбовців", - йдеться в розпорядженні Лебедєва.

За рішенням глава Міноборони, військовослужбовці та працівники ЗС України, які допустили порушення, виявлені під час службового розслідування, будуть притягнуті до дисциплінарної відповідальності наказами відповідних командирів та начальників.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся