ua en ru

Лавров заявляє про відсутність у РФ важелів впливу на українських сепаратистів

12:46 23.04.2014 Ср
1 мин
Глава Міністерства закордонних справ Російської Федерації Сергій Лавров заявив про відсутність у Росії важелів впливу на проросійських активістів.

Глава Міністерства закордонних справ Російської Федерації Сергій Лавров (на фото) заявив про відсутність у Росії важелів впливу на проросійських активістів. Про це Лавров сказав в інтерв'ю телеканалі Russia Today.

Лавров зазначив, що метою зустрічі Женеві було врегулювання процесу в Україні і повернення його в мирне русло, однак у Росії "немає жодного морального авторитету, жодних важелів впливу на південь, щоб вони щось робили в односторонньому порядку".

Також Лавров заявив про відсутність доказів участі Російської Федерації у військовій діяльності в Україні.

Раніше держсекретар США Джон Керрі закликав Лаврова стримати конфронтаційну риторику, вступити у дипломатичну взаємодію з ОБСЄ та українським урядом, а також публічно закликати учасників протестів на південному сході України скласти зброю.

Керрі також попередив Лаврова про посилення санкцій проти Росії у разі відсутності прогресу у виконанні Женевських угод.

Или читайте нас там, где вам удобно!
Больше по теме: