Лавров заявив про пропозицію України провести саміт в нормандському форматі в Китаї

НовиниПолітика    08.08.2016 - 21:38
Фото: Лавров заявив, що "нормандська четвірка" має нести відповідальність за виконання мінських угод
Фото: Лавров заявив, що "нормандська четвірка" має нести відповідальність за виконання мінських угод

За словами глави МЗС РФ, "войовнича риторика Києва" суперечить мінськими угодами

Україна запропонувала провести черговий саміт "нормандської четвірки" на полях саміту "двадцятки", який пройде в Ханчжоу (Китай) на початку вересня. Про це заявив міністр закордонних справ Російської Федерації Сергій Лавров, передає РБК.

За словами Лаврова, "нормандська четвірка" має нести відповідальність за виконання рішень погоджених у рамках нормандського формату.


"Якщо наші німецькі та французькі партнери з цим згодні і якщо з цим згодні китайські господарі "двадцятки", щоб на полях саміту організувати зустріч в нормандському форматі, то ми будемо до цього готові, вважаємо це дуже своєчасним", - зазначив Лавров.

Він підкреслив, що Росія стурбована тим, що відбувається на Донбасі, зокрема обстрілами і замахом на голову самопроголошеної "Луганської народної республіки" Ігоря Плотницького.

Лавров додав, що всі ці події відбуваються на тлі "войовничої риторики, що звучить з Києва".

Глава МЗС РФ вважає, що "погрози Києва застосувати всі заходи для вирішення проблем" суперечать мінськими угодами.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що представники окремих районів Донецької та Луганської областей (ОРДЛО) уникають обговорення питання звільнення заручників і не дають інформації про місцезнаходження багатьох українських громадян.

On Top