Лавринович призначив керівників Реєстраційної служби чотирьох областей

Вівторок 25 жовтня 2011 21:49

Міністр юстиції Олександр Лавринович підписав накази про призначення начальників територіальних підрозділів Реєстраційної служби України в Луганській, Запорізькій, Тернопільській та Сумській областях. Про це повідомляє прес-служба Міністерства юстиції.

Так, начальником Реєстраційної служби у Луганській області призначено Еліну Стельмах. Начальником Реєстраційної служби у Запорізькій області призначено Антона Проценка. Реєстраційну службу Тернопільської області очолив Ярослав Пікуль. Начальником Реєстраційної служби Сумської області призначено Наталію Яковенко.

Нагадаємо, Державну реєстраційну службу України (Укрдержреєстр) було утворено у зв'язку з реформуванням системи центральних органів виконавчої влади відповідно до указу Президента України від 9 грудня 2010 року № 1085 "Про оптимізацію системи центральних органів виконавчої влади".

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся