Лагард підтримала дії Кабміну і визнала зусилля Яценюка у проведенні реформ

НовиниПолітика    07.09.2015 - 12:21

Директор-розпорядник Міжнародного валютного фонду (МВФ) Крістін Лагард висловила підтримку і привітала зусилля і дії українського уряду в проведенні реформ. Про це вона заявила на зустрічі з прем'єр-міністром України Арсенієм Яценюком.

"Підтримую вас у тому, як ви керуєте компетентною командою міністрів і демонструєте країні, як Україна, насправді, може змінити свою економіку, може зробити величезний крок в історії трансформації країни, і в очолюваній вами боротьбі з корупцією, стабілізації економіки, стабілізації банківського сектора, забезпеченні того, щоб економіка стала місцем, де прямі іноземні інвестиції, інвестори і споживачі відчувають себе більш впевнено. Це все справжні досягнення", - зазначила вона.

При цьому Лагард заявила, що історія співробітництва МВФ з Україною не завжди була успішною.

"У нас довга історія співробітництва з Україною, і вона не завжди була успішною. Але що ми побачили з вами як прем'єр-міністром і при керівництві Президента Порошенко і разом з усіма членами уряду, - це дуже-дуже вражаюче", - зазначила вона.

Лагард підкреслила, що "рада чути про відданість продовженню реформ, боротьбі з корупцією, виконання програми, що зробить українську економіку стійкою і поліпшить життя громадян України".

"Це складна дорога. Реформи завжди складні. Але шлях, як ви можете поліпшити життя людей - це втілити ці зміни і зробити так, щоб парламент також вас підтримував. Знаю, що це нелегке завдання. Але воно варте ваших зусиль, часу і відданості, які ви проявляєте по відношенню до України", - резюмувала вона.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top