Курченку направлено письмове повідомлено про підозру за 9 статтями, - ГПУ

НовиниПолітика    28.06.2017 - 15:21
Фото: Сергій Курченко (УНІАН)
Фото: Сергій Курченко (УНІАН)

Повідомлення про підозру направлене Курченку за адресою його місця реєстрації в Чугуєві

Бізнесмену часів президентства Віктора Януковича Сергію Курченку складено і направлено письмове повідомлення про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень за 9 статтями Кримінального кодексу України. Про це 28 червня 2017 року повідомляє прес-служба  Генеральної прокуратури.

Зазначено, що "громадянин України Курченко Сергій Віталійович, зареєстрований за адресою: Харківська область, м. Чугуїв, вул. Чапаєва, 9, повідомляється про те, що Генпрокуратурою України 27 червня у кримінальному провадженні складено письмове повідомлення йому про підозру".

Зокрема Курченку інкримінують кримінальні правопорушення, передбачені  ч. 2 ст. 15 (замах на злочин), ч. 4 ст. 28 (вчинення злочину групою осіб, групою осіб за попередньою змовою, організованою групою або злочинною організацією), ч. 5 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем), ч. 2 ст. 205 (фіктивне підприємництво), ч. 3 ст. 209 (відмивання коштів та іншого майна, здобутих злочинним шляхом), ч. 3 ст. 212 (ухилення від сплати податків та інших обов'язкових платежів), ч. 1 ст. 255 (створення злочинної організації), ч. 3 ст. 358 (підроблення документів, використання підроблених документів) та ч. 1 ст. 366 КК (службове підроблення).

"Курченко С. В. підозрюється у тому, що він створив та забезпечив діяльність злочинної організації, метою якої було вчинення тяжких та особливо тяжких злочинів, здійснював керівництво такою організацією, а також протягом січня 2010 року - лютого 2014 року брав участь у злочинах, вчинюваних такою організацією", - йдеться в повідомленні.

За даними ГПУ, письмове повідомлення про підозру направлене Курченку за адресою його місця реєстрації: Харківська область, м. Чугуїв, вул. Чапаєва, 9.

Крім того, як запевнили у відомства, з текстом письмового повідомлення про підозру Курченко С. В. має право ознайомитися, прибувши до Генеральної прокуратури України за адресою: м. Київ, вул. Різницька, 13/15.

Нагадаємо, раніше Генпрокуратура викликала на допит бізнесмена-втікача Сергія Курченка.

On Top