ГПУ направила повістку Курченко про виклик на допит

НовиниПолітика    20.06.2017 - 16:11
Фото: Сергій Курченко (УНІАН)
Фото: Сергій Курченко (УНІАН)

Прокуратура викликає Курченко в якості підозрюваного

Генеральна прокуратура України викликає на допит бізнесмена-втікача Сергія Курченка. Відповідну повістку опублікувала прес-служба ГПУ.

Повідомляється, що Курченко викликаний на допит в Головне слідче управління Генеральної прокуратури України за адресою: м. Київ, вул. Московська, 8, корпус 24, кабінет 291, для участі у проведенні слідчих і процесуальних дій в якості підозрюваного у кримінальному провадженні. Йому необхідно з'явитися в прокуратуру 26 червня 2017 року о 10:00.

alt

Нагадаємо, раніше Генпрокуратура України почала розслідування можливої участі бізнесмена Сергія Курченка в організації незаконних закупівель вугілля, видобутого в невизнаних республіках на території Донецької і Луганської областей і в фінансуванні терористів на Донбасі.

В діях Курченка та інших осіб ряду суб'єктів вбачаються окремі ознаки кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 258-5 КК України (фінансування тероризму).

За даним фактом Головною військовою прокуратурою ГПУ внесено відповідні відомості до ЄРДР та розпочато досудове розслідування.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top