КСУ відклав розгляд закону "Про очищення влади"

Четвер 18 квітня 2019 12:24
КСУ відклав розгляд закону "Про очищення влади"
Фото: КСУ (Віталій Носач/РБК-Україна)

Питання зняли з розгляду на невизначений строк

Конституційний суд України сьогодні, 18 квітня, відклав розгляд питання щодо закону "Про очищення влади". Про це в коментарі РБК-Україна повідомило джерело у Конституційному суді.

Відповідне рішення було ухвалене під час засідання Великої палати у четвер.

"Так, сьогодні взагалі зняли з розгляду це питання на невизначений строк", - сказав співрозмовник.

На питання про те, з якої причини закон зняли з розгляду, джерело не відповіло.

Так, Конституційний суд України мав перевірити  закон "Про очищення влади" на відповідність конституційним нормам.

Нагадаємо, в кінці березня 2016 року повідомлялося, що Конституційний суд України встановить відповідність закону "Про очищення влади" Конституції України на закритій частині засідання. Зазначалося, що після того, як приймуть рішення, буде окремо повідомлена дата оприлюднення рішення.

Закон "Про очищення влади (люстрацію)" набув чинності 16 жовтня 2014 року і передбачає люстрацію чиновників, які займали посади під час режиму екс-президента Віктора Януковича.

1 квітня 2015 року перша колегія суддів КСУ об'єднала виробництва за трьома конституційними поданнями в одне конституційне провадження.

Як писало РБК-Україна раніше, в 2014 році Верховний суд України прийняв рішення звернутися з конституційним поданням до КСУ щодо відповідності Конституції України окремих положень закону "Про очищення влади".

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся