КС відклав розгляд конституційності закону про люстрацію

НовиниПолітика    28.10.2016 - 11:15
Фото: Конституційний суд України
Фото: Конституційний суд України

Поки ще не вирішено, коли відбудеться наступне засідання

Конституційний суд України (КСУ) відклав розгляд конституційності закону про люстрацію. Про це РБК-Україна повідомили в прес-службі Конституційного суду в п'ятницю, 28 жовтня.

Справа ВСУ щодо конституційності закону про люстрацію

Так, КСУ у формі письмового слухання розглянув справу за конституційним поданням Верховного суду України щодо відповідності Конституції України (конституційності) положень частин третьої, десятої статті 133 Закону України "Про судоустрій і статус суддів“ в редакції закону україни "Про забезпечення права на справедливий суд".

"Вчора відбулося засідання в закритій частині. Рішення з цього питання ще не прийнято. Суд вирішив продовжити розгляд цієї справи на одному з наступних пленарних засідань", - повідомили в прес-службі.

"Буде призначено наступне засідання і буде продовжено на наступному засіданні... Рішення з цього питання не прийнято", - додали в прес-службі.

Нагадаємо, в червні міністр юстиції України Павло Петренко допускав, що КСУ може скасувати або призупинити дію основних положень закону про очищення влади (люстрації).

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top