У Криму закривається найбільший виробник молочної продукції

НовиниЕкономіка    12.01.2016 - 16:04
Фото: молочная продукция
Фото: молочная продукция

Підприємство закривають через збитковість

Найбільший в Криму виробник молочної продукції - компанія "Криммолоко" повністю зупинить свою роботу і буде ліквідована через два місяці, повідомляє "Кримінформ".

За даними веб-ресурсу, адміністрація повідомила всіх співробітників про звільнення через два місяці відповідно до закону.

Так, генеральний директор "Криммолоко" Тимофій Ананьєв пояснює закриття підприємства його збитковістю.

"Підприємство стало нерентабельним: за сукупністю причин з літа минулого року завод працює собі в збиток. З вересня у нас пішли збитки - вересень, жовтень, листопад, грудень. Вересень - відсутність сировини з України. Листопад - це блекаут. І режим НС до сьогоднішнього дня ніхто не відміняв ", - зазначив він.

Наголошується, що в 2014 році пакет акцій ПАТ "Криммолоко" придбав інвестор з Російської Федерації. У лютому 2015 керівництво підприємства заявляло, що компанія почала процедуру отримання статусу учасника СЕЗ і надалі планує поставляти в регіони Росії вершкове масло з української сировини.

На сайті Федеральної податкової служби структура акціонерів ПАТ "Криммолоко" не розкривається.

Нагадаємо, прокуратура Криму порушила кримінальну справу проти посадових осіб НВАО "Масандра" за виставляння на продаж колекційних вин.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся