Криму в рамках реалізації 70 проектів була надана міжнародна технічна допомога на суму 47,6 млн грн

НовиниЕкономіка    28.08.2011 - 21:28

Криму в січні-червні 2011 р. в рамках реалізації 70 проектів і програм була надана міжнародна технічна допомога на загальну суму 47,6 млн грн. Про це повідомила начальник управління інвестиційної та іміджевої політики Міністерства економічного розвитку і торгівлі АРК Ганна Коваленко на прес-конференції в Сімферополі, передає кореспондент РБК-Україна.
За її словами, основними донорами міжнародної допомоги є США і Туреччина.
"Найбільшу кількість коштів у першому півріччі було вкладено США, це - 27 млн ​​грн, які пішли на реалізацію 20 проектів. На другому місці по вкладенню коштів стала Туреччина, яка на підтримку 4 проектів направила майже 9 млн грн", - сказала Ганна Коваленко. І додала, що в рамках реалізації проектів міжнародну допомогу Криму надали також Німеччина, Канада, Великобританія, Нідерланди та ін.
Як зазначила начальник управління, Крим займає перше місце серед регіонів України за кількістю реалізованих проектів і програм міжнародної технічної допомоги. "Крим для них - дуже привабливий і перспективний регіон. Пропрацювавши тут від трьох до п'яти років, багато міжнародних організацій приймають рішення залишитися і продовжувати свою діяльність", - сказала Ганна Коваленко.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top