ru ua

У Криму масово пропонують оформити український закордонний паспорт без виїзду на материк, - ІС

У Криму масово пропонують оформити український закордонний паспорт без виїзду на материк, - ІС Фото: Дмитро Тимчук

Понад 57 тис. осіб, офіційно зареєстрованих в Криму, отримали закордонні паспорти України

В окупованому Криму масово пропонують оформити український закордонний паспорт без виїзду на материк. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив лідер групи "Інформаційний спротив" Дмитро Тимчук.

"Окупований Крим прийняв естафету ЛДНР в гонці за українськими біометричними паспортами... В Криму та Севастополі вже маса оголошень "Оформимо український закордонний паспорт. Без виїзду на материк", - повідомив Тимчук.

За інформацією Тимчука, жителі окупованого Криму "вже давно почали робити українські біометричні паспорти".

Так, за наявними в розпорядженні "ІС" даними Державної міграційної служби України, в 2015-2016 рр.. особам, зареєстрованим в Криму і Севастополі, було видано понад 26 тис. біометричних закордонних паспортів і більше 5 тис. біометричних документів для виїзду за кордон дітям до 16 років, а також понад 18,6 тис. небіометричних закордонних паспортів та більше 7 тис. небіометричних документів для виїзду за кордон дітям до 16 років.

"Понад 57 тис. осіб, офіційно зареєстрованих в Криму, отримали закордонні паспорти України. У це число входять біженці з Криму, які були змушені покинути окупований півострів. Але левова частка - це особи, які проживають у Криму", - написав Тимчук.

Як повідомляється, майже 12 тис. закордонних паспортів жителям Криму і Севастополя видали органи ДМС Херсонської області, ще 9,4 тис. - у Києві. Також жителі Криму отримують українські закордонні паспорти у Запорізькій, Дніпропетровській і Харківській областях.

Окупований Крим прийняв естафету «ЛДНР» (см. сьогоднішню зведення групи ІВ) в гонці за українськими біометричними пас...

Опубліковано Dmitry Tymchuk 11 травня 2017 р.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в ЛДНР різко зросла кількість охочих отримати український біометричний паспорт.