ru ua

Кримське МВС звинуватило кримськотатарський телеканал ATR в екстремізмі

Кримське Міністерство внутрішніх справ звинуватило кримськотатарський телеканал АТR в екстремізмі і формуванні "антиросійської громадської думки".

Кримське Міністерство внутрішніх справ звинуватило кримськотатарський телеканал АТR в екстремізмі і формуванні "антиросійської громадської думки". Про це у офіційному листі було повідомлено гендиректора каналу Ельзарі Ислямовой, передає "Громадське TV".

У листі, зокрема, йдеться про повідомлення, які нібито надходять в органи внутрішніх справ, з приводу контенту каналу, який "наполегливо закладає думку про можливі репресії за національною та релігійною ознаками, сприяє формуванню антиросійських настроїв в суспільстві, свідомо розпалює серед кримських татар недовіру до влади та її дій, що побічно представляє загрозу екстремістської діяльності".

Також у кримській міліції вимагають у керівництва телеканалу надати копії реєстраційних, дозвільних документів, а також договори оренди приміщень, штатний розпис, список працівників та посадові інструкції редактора та осіб, відповідальних за публікацію матеріалів.

Нагадаємо, сьогодні в Роскомнагляді повідомили, що майже весь Інтернет-трафік Криму став російським.