Крим просить у Мінфіну України в 2012 р. 140 млн грн на облаштування депортованих громадян

Четвер 13 жовтня 2011 22:42

Голова Верховної Ради Криму Володимир Константинов звернувся в Міністерство фінансів України з проханням передбачити в Державному бюджеті на 2012 рік 140 млн грн на облаштування депортованих громадян. Про це повідомили в прес-центрі кримського парламенту з посиланням на відповідну інформацію, озвучену спікером автономії в ході зустрічі з Верховним комісаром ОБСЄ у справах національних меншин Кнутом Воллєбеком.
За словами Константинова, раніше депутати парламенту звернулися до Президента України з проханням продовжити термін дії Програми облаштування депортованих громадян до 2015 року і забезпечити її фінансування на 2011 рік з держбюджету в обсязі не менше 87 млн грн.
Спікер парламенту Криму також повідомив, що на найближчій сесії ВР АРК планується розглянути питання про виділення з республіканського бюджету 500 тис. грн на фінансування національно-культурних товариств Кримського півострова.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся