ru ua

Найбільша в світі доменна компанія GoDaddy припинила обслуговування доменних імен в Криму

Найбільша в світі американська доменна компанія GoDaddy припинила обслуговування доменних імен в Криму. Про це йдеться в розсилці компанії своїм користувачам, що вказали в якості місця проживання Крим і Севастополь, передає "Севастопольський новинний портал".

"Сполучені Штати нещодавно прийняли нові торгові обмеження, які не дозволяють американським компаніям вести бізнес з фізичними та юридичними особами, розташованими в Криму. В результаті ми більше не в змозі забезпечити свої послуги цим клієнтам", - говориться листі GoDaddy.

Компанія повідомляє користувачів, що їм необхідно закрити свій обліковий запис та зареєстровані домени до 31 січня 2015 р. Оплачені доменні імена припиняють свою дію в результаті цих обмежень і автоматично будуть виставлені на продаж.

GoDaddy Group підтримує близько 30 мільйонів доменних імен в найбільших доменних зонах першого рівня, включаючи com, org, net, biz, info.

Нагадаємо, Google вводить заборону в Криму на користування платними додатками.

Раніше стало відомо про те, що компанія Apple з 1 лютого заборонила продавати свою техніку в Криму. Про своє рішення припинити обслуговування клієнтів на півострові оголосив міжнародний платіжний оператор PayPal. В кінці грудня 2014 року обслуговування в Криму припинили міжнародні платіжні системи Visa і MasterCard.