У "Криворіжгазі" розповіли подробиці вибуху у житловому будинку

НовиниЕнергетика    24.11.2016 - 09:58
У "Криворіжгазі" розповіли подробиці вибуху у житловому будинку
У "Криворіжгазі" розповіли подробиці вибуху у житловому будинку

20 листопада 2016 року приблизно о 14.40 годин у п'ятиповерховому будинку по вул. Едуарда Фукса 48 стався вибух. Повідомлення про це надійшло на пульт оперативного чергового аварійної служби ПАТ "Криворіжгаз" 14.55, повідомляє прес-служба компанії.

За даними прес-служби, на місце події виїхала аварійна бригада. Епіцентр вибуху припав на спальну кімнату, єдиною неушкодженою кімнатою є кухня. В результаті вибуху є двоє постраждалих, які перебувають у лікарні з опіками III ступеня.

"Зайшовши в квартиру, де стався вибух, фахівці служби 104 зафіксували відсутність газової плити. Брат постраждалого каже, що вона була самостійно демонтована і продана. Кран на відпустці був перекритий. За даними попередніх випробувань, які проводилися на місці аварії, кран був герметично закритий. Пізніше його демонтували для проведення розширеної експертизи", - говорить технічний директор ПАТ "Криворіжгаз" Анатолій Пономаренко.

На даний момент газопостачання будинку по вул. Едуарда Фукса 48 відновлено. Спеціально створена комісія займається розслідуванням причин вибуху.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top