У Кривому Розі відключені понад 300 газових приладів

НовиниЕнергетика    23.08.2016 - 14:20

Через порушення в роботі димоходів і вентканалів, які були виявлені під час проведення ПТО, а також на підставі наданих власниками житлових будинків актів про перевірку та прочищення ДВК, компанія "Криворіжгаз" з початку року була змушена відключити понад 300 газових приладів, повідомляє прес-служба компанії.

Фахівці ПАТ "Криворіжгаз" під час проведення планового технічного обслуговування та інших робіт пов'язаних з обслуговування внутрішньобудинкових систем газопостачання, перевіряють лише наявність тяги в ДВК і стежать за своєчасним наданням їх власниками актів перевірки. За 8 місяців 2016 року перевірено наявність тяги майже 48 тис. домоволодінь. У разі відсутності тяги, а так само в разі негативного висновку в акті, ПАТ "Криворіжгаз" повинен негайно відключити подачу газу аж до повного усунення виявлених порушень.

"Ефективної роботи нашої компанії не завжди достатньо для повного виключення трагічних випадків, пов'язаних з отруєнням чадним газом. Необхідно, щоб наші споживачі усвідомили свою відповідальність у забезпеченні безпечної експлуатації димових і вентиляційних каналів, що передбачає їх своєчасну перевірку та проведення ремонту", - говорить технічний директор Анатолій Пономаренко.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся