Критерії фіктивності цінних паперів повинне визначати ДКЦПФР, - Д. Тевелєв

Критерії фіктивності цінних паперів повинне визначати ДКЦПФР. Таку думку на брифінгу висловив голова Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку України Дмитро Тевелєв, передає кореспондент РБК-Україна.
За його словами, Комісія прийняла рішення доопрацювати Проект Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення вимог до емітентів цінних паперів" і повторно винести його на засідання ДКЦПФР.
Також він зазначив, що до законопроекту була низка зауважень. "Потрібно уточнити деякі моменти. І відносно терміну ("фіктивний цінний папер"- ред.), Було питання з приводу того, чи повинні критерії фіктивності бути сформульовані в законі або, як це запропоновано авторами законопроекту, віднести це на повноваження Комісії. ... Ми зараз не можемо передбачити яким чином особи, які користуються цими "інструментами" будуть їх трансформувати виходячи з того, що ми напишемо в законі", - сказав Д. Тевелєв.

Тевелєв також зазначив, що законопроект спрямований на посилення відповідальності за операції з технічними або фіктивними цінними паперами.Прослухати

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся