Хресна хода навмисне виснажує силові структури України в рамках гібридної агресії, - Тимчук

НовиниПолітика    26.07.2016 - 15:26

Однією з цілей Хресної ходи є виснаження силових структур України в процесі гарантування безпеки цього заходу. Таку думку висловив народний депутат від "Народного фронту" Дмитро Тимчук, коментуючи повідомлення про дії Нацполіції та СБУ щодо охорони ходи та запобігання терактам.

"Всі говорять, що так звана хода московської церкви - це багатопланова провокація проти української держави. Вчинити чи спровокувати насильство проти цього заходу - задача-максимум. Але Кремль задовольниться й тим, що вже досягнуто: на гарантування безпеки ходи відтягнуті величезні сили українських правоохоронців. МВС повідомляло, що для охорони ходи лише в місті Києві буде задіяно 4500 поліціянтів і Нацгвардії. Це, звісно, не враховуючи резервних сил, а також оперативних підрозділів, - кинутих на відпрацювання будь-якої інформації про теракти й сутички. Це, безпрецедентні, виснажливі зусилля й шалена витрата ресурсів: пального, припасів, грошей тощо", - зауважив народний депутат.


Подібне відтягування сил правоохоронців, наголосив він, є ефективним інструментом "гібридної війни" Росії проти України.

"Кремлівська церква й "Окупаційний блок" ефективно відтягують на свою ходу ресурси, необхідні Україні для війни на Донбасі та протидії тероризму. Цих ресурсів зараз дуже не вистачає для переозброєння війська, забезпечення порядку на підконтрольних територіях зони АТО. У військово-економічному сенсі, це така ж "війна на виснаження" України, як щоденні обстріли наших укріплень на фронті. Тому "хресні ходи" та інші подібні акції п’ятої колони слід розглядати, як невід’ємну частину путінської гібридної війни проти України та світу", - відзначив Тимчук.

 

On Top