ru ua

Кремль зажадав від "влади" ЛНР погоджувати рішення з адміністрацією Путіна

Кремль зажадав від "влади" ЛНР погоджувати рішення з адміністрацією Путіна Фото: бойовики ЛНР

За даними ІС, кремлівські куратори розпочали перевірку представників структур ЛНР

Кремлівські "куратори" вказали "керівництву і депутатам народної ради" самопроголошеної "Луганської народної республіки" (ЛНР), що будь-які "законопроекти" або поправки до них можуть бути внесені на розгляд тільки після узгодження з адміністрацією Президента Росії. Про це з посиланням на оперативні дані групи "Інформаційний спротив" повідомив народний депутат України Дмитро Тимчук у Facebook.

Як зазначається, в м. Ростов-на-Дону (РФ) під керівництвом кремлівських "кураторів" відбулася нарада представників структур ЛНР, на якій було розглянуто питання формування тарифів у сфері ЖКГ і транспорту в окупованих районах Луганської області.

"Розпочалася перевірка співробітників т.зв. "МДБ ЛНР" з використанням психологів і поліграфа. Передусім перевіряються співробітники із числа місцевих жителів на предмет виявлення агентів українських спецслужб і правоохоронних органів. Щодня перевірку проходять до 10 співробітників зазначеної структури", - йдеться в повідомленні.

Крім того, як зазначив Тимчук, депутат т.зв. "народної ради ЛНР" Михайло Кукоєв ("начальник спецвідділу МВС ЛНР з розслідування військових злочинів ЗСУ") планує оприлюднення "статистичної інформації щодо злочинів української влади проти ЛНР".

Оперативные данные группы «Информационное Сопротивление».На протяжении последних суток отмечается некоторое снижение к...

Posted by Dmitry Tymchuk on 14 жовтня 2015 р.

Нагадаємо, раніше в ІС повідомили, що ДНР готує провокації проти ЗСУ за участю російських ЗМІ.