Кремль не дає бойовикам наказ припинити обстріли, - МЗС

НовиниСуспільство    20.09.2016 - 03:56
Фото: директор Департаменту політики та комунікації МЗС України Олексій Макєєв
Фото: директор Департаменту політики та комунікації МЗС України Олексій Макєєв

Українські дипломати доносять до міжнародних партнерів необхідність подальшого тиску на Російську Федерацію

На сьогодні Кремль не дає наказ бойовикам припинити обстріл на Донбасі. Про це заявив директор Департаменту політики та комунікації МЗС України Олексій Макєєв в ефірі "5 каналу".

"Ми за останні дні побачили, хоча і інтенсивність обстрілів істотно знизилася, про припинення вогню не йдеться. І, на жаль, знову-таки для української сторони, тому що ми послідовно закликаємо Росію припинити вогонь і ці меседжі також постійно йдуть і з Берліна, і з Парижа до Москви. Ми бачимо, що Кремль не дає відповідного указу своїм окупаційним силам та контрольованим Кремлем бойовикам", - сказав Макєєв.

За його словами, щодня українські дипломати доносять до міжнародних партнерів необхідність подальшого тиску на Російську Федерацію.

"Українські дипломати намагаються щодня доносити до наших міжнародних партнерів - це те, що ситуація, на жаль, не покращується і про те, що треба далі посилювати тиск на Російську Федерацію, бо без того, щоб Москва була змушена грати по правилах, виконувати мінські домовленості, будь-якого процесу годі й очікувати", - зазначив директор Департаменту політики та комунікації МЗС України

Нагадаємо, Пан Гі Мун заявив про необхідність повного виконання мінських домовленостей.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top