ru ua

КПУ готова була проголосувати за відставку Кабміну навіть картками відсутніх депутатів, - Симоненко

КПУ проголосувало б за відставку Кабміну навіть картками відсутніх депутатів, якби не домовленість про персональне голосування. Про це заявив лідер КПУ Петро Симоненко в ефірі одного з українських телеканалів.

Симоненко зазначив, що голосування за відставку українського уряду - це був спектакль для майбутніх виборців. За його словами, п'ятничне голосування ВР за відставку Кабміну продемонструвало закулісні домовленості.

"І олігархічна влада, і олігархічна опозиція про це домовилася", - сказав політик.

Симоненко підкреслив, що його стурбувало те, що з представниками КПУ ніхто не проводив жодних консультацій, як краще організувати процес, щоб був результат при голосуванні за відставку уряду.

Політик заявив, що у 11-ти відсутніх представників КПУ були дуже поважні причини, з яких вони не змогли у п'ятницю, 19 квітня, присутніми в залі парламенту під час голосування за відставку уряду.

"Так як я обіцяв нашим виборцям, що КПУ в повному складі проголосує за відставку уряду, то я в п'ятницю був готовий дозволити голосувати картками відсутніх депутатів", - сказав він. Однак Симоненко підкреслив, що не зробив це, оскільки раніше депутати домовилися про персональне голосування.

Нагадаємо, у п'ятницю, 19 квітня, за відставку українського уряду в парламенті не вистачило 36 голосів, підтримали постанову лише 190 народних депутатів України.