На КПП "Нові Яриловичі" застосували зброю проти порушника

НовиниНадзвичайні події    30.10.2016 - 17:07
Фото: пункт пропуску "Нові Яриловичі"
Фото: пункт пропуску "Нові Яриловичі"

Українець намагався втекти на автомобілі з порушенням правил транзиту

Громадянина України, який спробував здійснити спробу втечі на автомобілі, зупинили сьогодні в пункті пропуску "Нові Яриловичі" прикордонники Чернігівського загону. Для цього правоохоронцям довелося застосувати зброю, повідомляє прес-центр Держприкордонслужби.

Зазначено, що під час прикордонно-митного оформлення автомобіля "Форд" литовської реєстрації, який прямував до Білорусі, виявилось, що водій громадянин України порушив правила транзиту на транспортний засіб.

"Щоб уникнути відповідальності чоловік спробував втекти з пункту пропуску, здійснивши небезпечний розворот на автомобілі. Для зупинки порушника прикордонниками миттєво був застосований засіб для примусової зупинки. Продовживши рух та створивши явну загрозу здоров’ю і життю працівників пункту пропуску, прикордонники здійснили кілька попереджувальних пострілів вгору та один постріл по колесу автомобіля з автомату Калашникова. Після остаточної зупинки порушника затримали", - йдеться в повідомленні.

Відносно чоловіка прикордонники склали документи адміністративного провадження за двома статтями, а також проінформували представників Національної поліції.

Нагадаємо, на Волині днями було затримано 10 жителів, які блокували прикордонний наряд.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Прикордонники затримали українця, який перешкоджав роботі пункту пропуску Прикордонники зупинили біля кордону 12 нелегалів, серед яких 4 дітей
On Top