ua ru

Кожара закликав міжнародні організації засудити дії радикальних сил в Києві

Міністр закордонних справ України Леонід Кожара закликав іноземні держави та міжнародні організації дати об'єктивні оцінки сьогоднішнім діям радикальних сил в Києві.

Міністр закордонних справ України Леонід Кожара закликав іноземні держави та міжнародні організації дати об'єктивні оцінки сьогоднішнім діям радикальних сил в Києві. Про це йдеться у заяві Кожари, яку оприлюднила прес-служба МЗС.

"Сьогодні радикальні сили в Києві та інших містах України, які видають себе за учасників мирних протестів, ініціювали новий нічим не виправданий спалах насильства та беззаконня. Так звані мітингувальники здійснюють збройні напади на будівлі органів державної влади, організовують підпали будинків, завдають тяжких тілесних ушкоджень співробітникам правоохоронних органів, застосовують вогнепальну зброю та закликають до цього інших громадян. Ці протизаконні дії, які ставлять під загрозу життя та безпеку громадян України та конституційний лад в державі, вимагають від органів влади належної оцінки та адекватного реагування в межах чинного законодавства з метою відновлення правопорядку", - дейться у заяві.

Голова МЗС закликав іноземні держави та міжнародні організації до об'єктивних та неупереджених оцінок розвитку ситуації в Україні.
"Очікуємо на рішуче засудження з їх боку протиправних дій радикальних сил", - йдеться в заяві