Ковальчук розповів, як забезпечується електроенергією підконтрольна частину Луганської області

Вівторок 25 квітня 2017 22:33
Ковальчук розповів, як забезпечується електроенергією підконтрольна частину Луганської області
Фото: Всеволод Ковальчук (УНІАН)

Через лінію Луганська ТЕС - станція Лисичанська забезпечуються всі потреби півночі Луганської області

Через лінію Луганська ТЕС - станція Лисичанська забезпечуються всі потреби підконтрольної Україні частині Луганської області, крім чотирьох населених пунктів близько Трьохізбенки. Про це повідомив голова НЕК "Укренерго" Всеволод Ковальчук Facebook.

"Зараз через лінію Луганська ТЕС - станція Лисичанська, забезпечуються всі потреби півночі Луганської області, крім невеликої кількості - чотири населених пункти навколо Трьохізбенки безпосередньо на лінії розмежування. Зараз туди підвезені і підключені дизельні генератори ДСНС, всі основні соціальні об'єкти живлення. Йде спільна робота Луганського енергетичного об'єднання та представників НЕК "Укренерго", які, з використанням наших можливостей, наших ліній, до кінця сьогоднішньої доби забезпечать резервним живленням на постійній схемі ці чотири населених пункти навколо Трьохізбенки", - сказав Ковальчук.

Нагадаємо, також Ковальчук повідомив, що електроенергію в Донецькій області не будуть відключати, поки не завершиться будівництво нової лінії електропередач в Авдіївку.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся