Костюк пробилася в чвертьфінал турніру в Шеньчжені

Костюк пробилася в чвертьфінал турніру в Шеньчжені Фото: Марта Костюк (twitter.com/marta_kostyuk)

Українська здобула непросту перемогу в другому раунді

Українська тенісистка Марта Костюк вийшла в чвертьфінал турніру ITF в китайському Шеньчжені. Про це повідомляє портал "Великий теніс України".

У поєдинку другого раунду 15-річна українка обіграла 23-річну китаянку Сюнь Фан'ін з рахунком 6:2, 1:6, 6:4.

Матч тривав 1 годину і 30 хвилин, правда, він був перерваний через дощ у другому сеті за рахунку 3: 0 на користь китаянки. Всього за матч тенісистки не зробили жодного ейси, але Фан'ін допустила 5 подвійних помилок, а Костюк - 1. При цьому і китаянка, і українка реалізували по 5 брейк-пойнтів.

У наступному раунді турніру Костюк зіграє з 24-річною Луксікой Кумкхум з Таїланду, сіяної на турнірі під другим номером.

Нагадаємо, українська тенісистка Катаріна Завацька стала переможницею турніру ITF у французькому Ам'єні.