Корвет "Тернопіль" повертається до Севастополя після виконання завдань в операції НАТО "Активні зусилля"

Протичовновий корвет Військово-морських сил Збройних сил України "Тернопіль" під час середземноморського плавання виконав усі поставлені завдання в рамках антитерористичної операції НАТО "Активні зусилля" і повертається до Севастополя. Екіпаж українського військового корабля здійснював практичні дії з моніторингу цивільного судноплавства, повідомляє прес-служба Міністерства оборони України.

За попередніми даними, "Тернопіль" під час походу пройшов понад 4,5 тис. морських миль. Знаходячись в оперативному підпорядкуванні НАТО, корабель під час патрулювання опитав понад 75 надводних суден, відвідав бази Суда (острів Крит, Греція) і Акзас-Карагач (Турецька Республіка).

Нагадаємо, протичовновий корвет "Тернопіль" вирушив із Севастополя до Середземного моря 8 жовтня 2013 р.

Сьогодні, 15 листопада, "Тернопіль" проходить чорноморські протоки Дарданелли і Босфор. Попередньо відомо, що у Севастополі корабель зустрічатимуть в другій половині суботи.

Практична фаза антитерористичної операції НАТО "Активні зусилля " у Середземному морі розпочалася 6 жовтня 2001 р. Мета операції - запобігання незаконному переміщенню зброї, наркотиків, попередження терористичних актів, торгівлі людьми та здійснення контролю судноплавства. Саме протичовновий корвет "Тернопіль" був першим кораблем українського флоту, який у 2007 р. долучився до операції "Активні зусилля". Востаннє "Тернопіль" виконував подібне завдання у Середземному морі наприкінці 2010 р. Окрім "Тернополя" у цій операції свого часу також брали участь фрегат "Гетьман Сагайдачний" і корвет "Луцьк".

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся