ua en ru

Кореспондента НТВ звільнили після інтерв'ю про Путіна

Кореспондента НТВ звільнили після інтерв'ю про Путіна Фото: Костянтин Гольденцвайг

Журналіст Олександр Морозов повідомив, що звільнити кореспондента зажадали в Кремлі

Кореспондента НТВ Костянтина Гольденцвайга звільнили після інтерв'ю німецькому каналу ZDF про російську політику і Президента РФ Володимира Путіна. Про це повідомив сам Гольденцвайг на своїй сторінці в Facebook.

"Тут я дав вчора відверте інтерв'ю в прямому ефірі одному німецькому каналу на прохання колег - про те, яке, на мій скромний погляд, російському керівництву бути вигнаним з G7. А після цього, вже на ранок телекомпанія НТВ вирішила (або вирішили за неї), що прощається зі мною сьогодні ж, а не через пару тижнів, як планувалося. Відмінна думка, спасибі! Заодно на моєму прикладі товариші показали бажаючим, як на російському ТБ працює цензура, самоцензура і пропаганда", - написав Гольденцвайг.

Ну и вдогонку... хотя, сор из этой телеизбы я меньше всего хотел выметать. Тут я дал вчера откровенное интервью в прямом...

Posted by Konstantin Goldenzweig on 9 Июнь 2015 г.

Як повідомив у Facebook журналіст Олександр Морозов, саме в Кремлі зажадали звільнити кореспондента .

"В Берліні живе Костя Гольденцвайг - кор. НТВ. Він поїхав з бригадою на G7 в Баварію. Там він, нудьгуючи від неробства (ніяких репортажів з засідання сімки без Путіна не було потрібно), дав інтерв'ю німецькому каналу ZDF. З Німеччини негайно стався донос уважного телеглядача. З Кремля подзвонили і голосно кричали на Кулистикова (генеральний директор НТВ - ред.). НТВ негайно звільнив Гольденцвайга", - повідомив Морозов.

Відео - інтерв'ю Костянтина Гольденцвайга

Нагадаємо, в Тольятті 22 травня 2015 р. поряд з військовою частиною, в якій служать затримані спецназівці РФ, затримали журналістів телеканалів "Дощ" та "Інтер".