Королевська: 2014 р. має стати останнім, коли буде існувати заборгованість із зарплати

НовиниЕкономіка    28.12.2012 - 14:55

В Україні 2014 р. має стати останнім, коли буде існувати заборгованість із зарплати. Про це заявила міністр соціальної політики Наталія Королевська, передає прес-служба Федерації профспілок України.

Голова ФПУ і Спільного представницького органу профспілок Юрій Кулик першу робочу зустріч з міністром соціальної політики України Наталією Королевською. Під час обговорення було порушено питання щодо забезпечення своєчасної виплати працівникам усіх сфер зарплати. Міністр зазначила, що це питання вона вважає пріоритетним і ставить собі за мету реалізацію завдання глави держави покласти край цьому негативному суспільному явищу. Вона висловила припущення, що 2014 рік має стати останнім, коли буде існувати заборгованість із заробітної плати.

Дано доручення відповідальним за цей напрямок роботи актуалізувати профспілковий пакет додаткових пропозицій, спрямованих на вирішення проблеми виплати боргів із зарплати.

Королевська в свою чергу звернулася до Федерації профспілок з пропозицією запровадити профспілковий моніторинг за своєчасністю виплати зарплати і проводити ретельні дослідження стану її виплати на підприємствах і в організаціях, а про факти заборгованості невідкладно повідомляти міністерству для вжиття рішучих заходів.

Читайте також: Держказначейство в грудні перерахувало місцевим бюджетам додаткові кошти у 3 млрд грн для виплат бюджетникам

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top