Король Саудівської Аравії змінив спадкоємця престолу

Король Саудівської Аравії змінив спадкоємця престолу
Фото: Мухаммад ібн Салман (saudi Press agency)

Кронпринцем Саудівської Аравії став Мухаммад ібн Салман

Король Саудівської Аравії Салман ібн Абдул-Азіз Аль Сауд вирішив змінити спадкоємця престолу, призначивши кронпринцем свого 31-річного сина Мухаммада ібн Салмана. Про це передает Associated Press.

До цього спадкоємцем саудівського престолу був Мухаммад ібн Наїфа, який обіймав посаду міністра внутрішніх справ. Рішенням короля Наїфа ібн був позбавлений титулу кронпринца і відправлений у відставку з поста міністра. Зміну кронпринца підтримав 31 з 34 членів королівської сім'ї, у яких є право голосу з питань престолонаслідування.

Мухаммад ібн Салман займає пост міністра оборони Саудівської Аравії і курирує в уряді країни економічний блок. Новий кронпринц популярний серед саудівської молоді проектами з іноземних інвестицій та розвитку економіки королівства.

Раніше ібн Салман був заступником кронпринца і другим в черзі на королівський престол.

Нагадаємо, раніше в міністерстві закордонних справ Саудівської Аравії заявили, що готують список претензій до Держави Катар.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся