Кір в Україні: найбільший рівень захворюваності у західних регіонах

Кір в Україні: найбільший рівень захворюваності у західних регіонах

В Івано-Франківській області зафіксовано вже 463 випадки захворювання

Найбільший рівень захворюваності на кір в Україні спостерігається у західних областях. Це Івано-Франківська та Чернівецька області, повідомляє прес-служба Міністерства охорони здоров'я України.

Так в Івано-Франківській області зафіксовано вже 463 випадки захворювання, у Чернівецькій – 333. Третю сходинку за кількістю виявлених випадків захворювання на кір посідає Закарпатська область (331).

До числа областей із високим ступенем захворюваності увійшла також Одеська - тут виявлено 265 випадків кору.

"Найменша кількість випадків захворювання - у Харківській, Рівненський (по 1 випадку), Луганській (2), Житомирській (3), Волинській (5), Черкаській (7) областях. Не зафіксовані випадки захворювання цього року у Чернігівській і Сумській областях", - йдеться у повідомленні.

Загалом, з початку 2018 року кір захворіли 2084 людей - 1375 дітей і 709 дорослих. Уже в цьому році госпіталізовано 1398 людей, серед них - 857 дітей. Лабораторно підтверджений діагноз у 169 людей.

Нагадаємо, в Україні у зв'язку з нестачею вакцин проти кору МОЗ проводить службове розслідування.

Раніше в.о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун заявила, що кір в Україну прийшов з Румунії.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся