Концерн "Хлібром" планує продати блокуючий пакет акцій іноземному інвестору для розширення ринків збуту

Вівторок 19 жовтня 2010 19:03

Концерн "Хлібром" планує продати блокуючий пакет акцій іноземному інвестору для розширення ринків збуту. Про це журналістам заявив член наглядової ради концерну "Хлібпром" Віталій Антонов, передає кореспондент РБК-Україна.
"Це буде блокпакет акцій, звичайно тому, що на менший відсоток ніхто не погодиться. Нам потрібні маркетингові технології та технічні розробки європейського зразка, тому ми плануємо залучити велику європейську компанію до нашого бізнесу. Це дасть можливість збільшити ринки збуту в тому числі за кордоном", - заявив В.Антонов. За його словами, на даний момент ведуться переговори з потенційними інвесторами про проведення операції та суму угоди. За оцінками В.Антонова вартість "Хлібпрому" складає близько 100 млн дол.
Концерн "Хлібпром" створений у 2003 р. Разом з доповнюючими напрямками - реалізацією хлібопродуктів, зберіганням зерна та його переробкою, компанія становить вертикально інтегровану структуру.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся